Beligas Testosterone Trenbolone Long 300
- Fabricant : Beligas Pharmaceutical
- Modèle : Testosterone-Trenbolone-Long-300
- Disponibilité : Out Of Stock
Price:
97€
Beligas
| Info | |
| Emballage | 10 ml vial ( 300 mg/ml ) |
| Fabricant | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Trenbolone Enanthate |
Produits apparentés
Para Pharma CJC-1295 DAC 5mg
| Emballage | 1 vial (5 mg) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |
47€
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Emballage | 1 vial (10 ml/vial) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Nom commun | Testostérone Enanthate |
93€
104€
Dragon Pharma Hexarelin 5mg
| Emballage | 1 vial (5 mg) |
| Fabricant | Dragon Pharma |
| Substance | Examorelin |
59€
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Emballage | 5 x 10ml Vials |
| Fabricant | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
67€
FR
EN
