Para Pharma Melanotan 2
- Fabricant : Para Pharma
- Modèle : PP-Melanotan-2
- Disponibilité : En Stock
Price:
32€
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Emballage | 1 vial (10 mg) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Melanotan |
Produits apparentés
Dragon Pharma GHRP-6
| Emballage | 1 vial (10 mg) |
| Fabricant | Dragon Pharma |
| Raw Material | GH Releasing peptide 6 |
55€
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Emballage | 1 vial (10 ml/vial) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Nom commun | Boldenone / Equipoise |
103€
114€
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Emballage | 1 vial (10 ml/vial) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Nom commun | Dianabol |
65€
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Emballage | 10ml vial, 500mg/ml |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
103€
114€
FR
EN
