Dragon Pharma T3
| Info | |
| Emballage | 100 tabs (25 mcg/tab) |
| Fabricant | Dragon Pharma |
| Substance | Liothyronine Sodium |
Produits apparentés
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Emballage | 1 vial (10 ml/vial) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Nom commun | Deca / Nandrolone |
80€
89€
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Emballage | 10ml vial, 500mg/ml |
| Fabricant | Para Pharma |
25€
28€
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Emballage | 1 vial (10 ml/vial) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Nom commun | Winstrol |
90€
100€
Dragon Pharma EQ 300
| Emballage | 10 mL vial (300 mg/mL) |
| Fabricant | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
68€
FR
EN
